Garage Auto Service Hakkında

Biz Kimiz?

Garage Auto Service olarak, olağanüstü araç bakımı ve müşteri hizmeti sunmaya adanmış lider bir otomobil servis merkezi olmaktan gurur duyuyoruz. Otomobillere duyduğumuz tutku ve sektördeki yılların deneyimiyle, aracınızı birinci sınıf durumda tutmaya ve sürüş deneyiminizin güvenli ve keyifli olmasını sağlamaya kararlıyız.

  • Müşteri Odaklı Yaklaşım
  • Kaliteli Parça
  • Zamanında Servis
  • Rekabetçi Fiyatlandırma

Bizi güvenilir otomobil bakım ortağınız olarak gördüğünüz için teşekkür ederiz. - Garage Auto Service

Garage Auto Service Bir Tamir Atölyesinden Çok Daha Fazlasıdır.

Otomotiv ihtiyaçlarınızın profesyonellik ve özenle karşılandığı bir yerdir. Sizi, uzmanlığımızın aracınız için yaratabileceği farkı deneyimlemeye davet ediyoruz.

15+Yıllık Tecrübe
30+Araba Markası
10kAraç Tamiri

Sizden Gelen Güzel Yorumlar

Garage Auto Service Hakkındaki Düşünceler

Garage Auto Service, İstanbul'da aracınızı tamir ettirmek için tercih edebileceğiniz en güvenilir yerlerden biri. Personelin samimiyeti ve işlerine olan hakimiyeti gerçekten takdire şayan. Aracımı buraya birkaç kez götürdüm ve her seferinde sonuçtan memnun kaldım. Hem işlerini hızlı bir şekilde yapıyorlar hem de müşteri memnuniyetine gerçekten önem veriyorlar. Fiyatlar da oldukça makul. Kesinlikle tavsiye ederim!
garage_logo_by_emretemur_dş
Süleyman B.
Yazılımcı
Garage Auto Service ekibine sonsuz teşekkürler! Aracımın bakımı için buraya geldim ve gerçekten harika bir deneyim yaşadım. İşlerini ne kadar iyi yaptıklarını hissettiren bir ekip var burada. Hem profesyonel hem de samimi bir hizmet aldım. Tamir süreci boyunca bana sürekli olarak bilgi verdiler ve işlerini ne kadar ciddiyetle yaptıklarını gördüm. Fiyatlar da oldukça makuldu. Bundan sonra aracımın her türlü bakımını ve tamirini burada yaptıracağım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim!
garage_logo_by_emretemur_dş
Murat K.
Memur